317 000 €
3302 €/m²
Property 48749 photo 1
Property 48749 photo 2
Property 48749 photo 3
Property 48749 photo 4
Property 48749 photo 5

Details

  • سال ساخت: 1973
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Type of flooring: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4900 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 96 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
365 000 € 3119 €/m²
  • کد شی 51219
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 5
فروش
420 000 € 5600 €/m²
  • کد شی 51288
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 4597 €/m²
  • کد شی 51317
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5746 €/m²
  • کد شی 51489
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 2
فروش
400 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 52191
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 2
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 52421
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
407 000 € 2928 €/m²
  • کد شی 54377
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
345 000 € 2948 €/m²
  • کد شی 54378
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 54558
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه