فروش - ویلا 373 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
3 295 000 €
8834 €/m²
Property 49254 photo 1
Property 49254 photo 2
Property 49254 photo 3
Property 49254 photo 4
Property 49254 photo 5
Property 49254 photo 6
Property 49254 photo 7
Property 49254 photo 8
Property 49254 photo 9
Property 49254 photo 10
Property 49254 photo 11
Property 49254 photo 12
Property 49254 photo 13
  • کد شی 49254
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 373 m²
  • مساحت زمین 1570 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 373 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم علام خطر, انبار.

پافوس

Location

حقایق مشابه

فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 900 000 € 9666 €/m²
  • کد شی 22150
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
Recommended فروش
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 26924
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 29336
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 650 000 € 10600 €/m²
  • کد شی 44806
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
2 800 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 45713
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 700 000 € 9642 €/m²
  • کد شی 47735
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 5
فروش
3 295 000 € 8833 €/m²
  • کد شی 49254
  • مربع متر 373 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه