فروش - اپارتمان 113 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز کیپسلی
250 000 €
2212 €/m²
Property 49652 photo 1
Property 49652 photo 2
Property 49652 photo 3
Property 49652 photo 4
Property 49652 photo 5
Property 49652 photo 6
Property 49652 photo 7
Property 49652 photo 8
Property 49652 photo 9
Property 49652 photo 10
Property 49652 photo 11
Property 49652 photo 12
Property 49652 photo 13
Property 49652 photo 14
Property 49652 photo 15
Property 49652 photo 16
Property 49652 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2017
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

خدمات

  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 113 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 5510 €/m²
  • کد شی 65764
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
294 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65766
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
230 000 € 3239 €/m²
  • کد شی 65778
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 65784
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 65787
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 65812
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
305 000 € 3315 €/m²
  • کد شی 65813
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 5
فروش
250 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 65919
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 65944
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه