فروش - اپارتمان 100 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز کیپسلی
250 000 €
2500 €/m²
Property 50128 photo 1
Property 50128 photo 2
Property 50128 photo 3
Property 50128 photo 4
Property 50128 photo 5
Property 50128 photo 6
Property 50128 photo 7
Property 50128 photo 8
Property 50128 photo 9

Details

  • آوریل: 4,32%
  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

خدمات

  • آسانسور
  • Satellite TV
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
275 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65239
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 65243
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 1
فروش
320 000 € 3265 €/m²
  • کد شی 65250
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65252
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
225 000 € 2812 €/m²
  • کد شی 65274
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 65297
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4179 €/m²
  • کد شی 65299
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
295 000 € 4402 €/m²
  • کد شی 65303
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 4477 €/m²
  • کد شی 65304
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65306
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه