فروش - اپارتمان 74 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پترالونا
185 000 €
2500 €/m²
Property 50423 photo 1
Property 50423 photo 2
Property 50423 photo 3
Property 50423 photo 4
Property 50423 photo 5
Property 50423 photo 6
Property 50423 photo 7
Property 50423 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2000
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 74 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
275 000 € 2806 €/m²
  • کد شی 54733
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 4
فروش
265 000 € 3397 €/m²
  • کد شی 57401
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2783 €/m²
  • کد شی 57681
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 5520 €/m²
  • کد شی 58012
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 3231 €/m²
  • کد شی 58121
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 3375 €/m²
  • کد شی 59923
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2967 €/m²
  • کد شی 59955
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه