220 000 €
2268 €/m²
Property 50492 photo 1
Property 50492 photo 2
Property 50492 photo 3
Property 50492 photo 4
Property 50492 photo 5
Property 50492 photo 6
Property 50492 photo 7
Property 50492 photo 8
Property 50492 photo 9
Property 50492 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1975
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 97 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
307 600 € 6990 €/m²
  • کد شی 63014
  • مربع متر 44 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
270 000 € 2872 €/m²
  • کد شی 63021
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 3918 €/m²
  • کد شی 63032
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 4814 €/m²
  • کد شی 63053
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
295 000 € 3390 €/m²
  • کد شی 63307
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 4833 €/m²
  • کد شی 63487
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 63507
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 63508
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
310 000 € 3069 €/m²
  • کد شی 63567
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
295 000 € 4214 €/m²
  • کد شی 63667
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه