درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 5500 m² در کرت
یونان
کرت
استان Lasithi
آگیوس نیکولاوس
400 000 €
72 €/m²
کد شی
50674
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
5500 m²
منطقه
کرت
Location
(آگیوس نیکولاوس) | استان Lasithi (کرت)
Details
فاصله از دریا:
750 m
فاصله از فرودگاه:
40 km
توضیحات
برای فروش زمین 5500 متر مربع در کرت.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
430 000 €
52 €/m²
زمین 8131 m² کرت
کرت
کد شی
56286
مربع متر
8131 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
بنا به درخواست
زمین 2600 m² کرت
کرت
کد شی
43298
مربع متر
2600 m²
فاصله تا دریا
416 m
فروش
477 500 €
500 €/m²
زمین 955 m² کرت
کرت
کد شی
32758
مربع متر
955 m²
فاصله تا دریا
70 m
فروش
375 000 €
299 000 €
110 €/m²
زمین 2700 m² کرت
کرت
کد شی
31238
مربع متر
2700 m²
فاصله تا دریا
3300 m
فروش
500 000 €
200 €/m²
زمین 2500 m² کرت
کرت
کد شی
50157
مربع متر
2500 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
525 000 €
116 €/m²
زمین 4500 m² کرت
کرت
کد شی
47413
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
342 000 €
21 €/m²
زمین 15570 m² کرت
کرت
کد شی
62759
مربع متر
15570 m²
فروش
500 000 €
246 000 €
44 €/m²
زمین 5500 m² کرت
کرت
کد شی
38518
مربع متر
5500 m²
فاصله تا دریا
3200 m
فروش
350 000 €
330 000 €
48 €/m²
زمین 6800 m² کرت
کرت
کد شی
56284
مربع متر
6800 m²
فاصله تا دریا
2300 m
فروش
430 000 €
1699 €/m²
زمین 253 m² کرت
کرت
کد شی
56671
مربع متر
253 m²
فاصله تا دریا
150 m
Georgios Mouchsiadis
+30 6972504496
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the