فروش - اپارتمان 80 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال کیفیسیا
265 000 €
3313 €/m²

Details

  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

خدمات

  • آسانسور
  • Satellite TV
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
275 000 € 5092 €/m²
  • کد شی 51849
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
225 000 € 3082 €/m²
  • کد شی 52255
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 52279
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 52421
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 4482 €/m²
  • کد شی 52456
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3089 €/m²
  • کد شی 52946
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 53233
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
247 000 € 3012 €/m²
  • کد شی 53235
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3048 €/m²
  • کد شی 53244
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه