280 000 €
7778 €/m²
Property 64277 photo 1
Property 64277 photo 2
Property 64277 photo 3
Property 64277 photo 4
Property 64277 photo 5
Property 64277 photo 6
Property 64277 photo 7
Property 64277 photo 8
Property 64277 photo 9
Property 64277 photo 10
Property 64277 photo 11
Property 64277 photo 12
Property 64277 photo 13
Property 64277 photo 14
Property 64277 photo 15
Property 64277 photo 16
Property 64277 photo 17
Property 64277 photo 18
Property 64277 photo 19
Property 64277 photo 20
Property 64277 photo 21
Property 64277 photo 22
Property 64277 photo 23
Property 64277 photo 24
Property 64277 photo 25

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1971
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4600 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 36 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
261 000 € 6365 €/m²
  • کد شی 62804
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 6756 €/m²
  • کد شی 62805
  • مربع متر 37 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 3625 €/m²
  • کد شی 62867
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
299 000 € 6361 €/m²
  • کد شی 62955
  • مربع متر 47 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
293 000 € 6369 €/m²
  • کد شی 62956
  • مربع متر 46 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 11363 €/m²
  • کد شی 62959
  • مربع متر 22 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 9615 €/m²
  • کد شی 62960
  • مربع متر 26 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 8333 €/m²
  • کد شی 62961
  • مربع متر 30 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 7812 €/m²
  • کد شی 62967
  • مربع متر 32 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 8064 €/m²
  • کد شی 63006
  • مربع متر 31 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m

اشتراک خبرنامه