1 500 000 € 1 173 000 €
42 €/m²
Property 52254 photo 1
Property 52254 photo 2
Property 52254 photo 3
Property 52254 photo 4
Property 52254 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش زمین 27671 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 460 000 € 140 €/m²
  • کد شی 57513
  • مربع متر 10397 m²
  • فاصله تا دریا 433 m
فروش
1 600 000 € 145 €/m²
  • کد شی 36640
  • مربع متر 11000 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
1 700 000 € 279 €/m²
  • کد شی 31624
  • مربع متر 6086 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
1 800 000 € 85 €/m²
  • کد شی 63741
  • مربع متر 21096 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • کد شی 52254
  • مربع متر 27671 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
1 400 000 € 71 €/m²
  • کد شی 31733
  • مربع متر 19454 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
1 300 000 € 22 €/m²
  • کد شی 47791
  • مربع متر 58000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
1 280 000 € 73 €/m²
  • کد شی 48743
  • مربع متر 17497 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
1 400 000 € 200 €/m²
  • کد شی 37489
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه