1 400 000 €
71 €/m²
Property 31733 photo 1
Property 31733 photo 2
Property 31733 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 4
  • فاصله از دریا: 1 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

توضیحات

برای فروش زمین 19454 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 4000 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 280 000 € 527 €/m²
  • کد شی 40583
  • مربع متر 2425 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • کد شی 52253
  • مربع متر 40085 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
1 500 000 € 78 €/m²
  • کد شی 46043
  • مربع متر 19000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • کد شی 49742
  • مربع متر 13569 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • کد شی 32623
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 800 000 € 85 €/m²
  • کد شی 63741
  • مربع متر 21096 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 33978
  • مربع متر 37064 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
1 760 000 € 32 €/m²
  • کد شی 40470
  • مربع متر 55000 m²
  • فاصله تا دریا 460 m
فروش
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • کد شی 32927
  • مربع متر 13680 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 450 000 € 138 €/m²
  • کد شی 32273
  • مربع متر 10500 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m

اشتراک خبرنامه