288 000 €
66 €/m²
Property 52613 photo 1
Property 52613 photo 2
Property 52613 photo 3
Property 52613 photo 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bedrooms: 2
  • فاصله از دریا: 2700 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 4300 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 186 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • کد شی 54423
  • مربع متر 1818 m²
  • فاصله تا دریا 179 m
فروش
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • کد شی 50494
  • مربع متر 8200 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
374 000 € 93 €/m²
  • کد شی 51459
  • مربع متر 4012 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
320 000 € 198 €/m²
  • کد شی 63954
  • مربع متر 1613 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
250 000 € 31 €/m²
  • کد شی 43610
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 2400 m
فروش
250 000 € 113 €/m²
  • کد شی 38078
  • مربع متر 2194 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
300 000 € 125 €/m²
  • کد شی 49100
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
330 000 € 66 €/m²
  • کد شی 65144
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
374 000 € 33 €/m²
  • کد شی 50665
  • مربع متر 11228 m²
  • فاصله تا دریا 731 m

اشتراک خبرنامه