درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1613 m² در کرت
یونان
کرت
استان هراکلیون
گوو
320 000 €
198 €/m²
کد شی
63954
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1613 m²
منطقه
کرت
Location
(گوو) | استان هراکلیون (کرت)
Details
Floor area ratio:
0,6
فاصله از دریا:
600 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
1 km
فاصله از فرودگاه:
16 km
توضیحات
برای فروش زمین 1613 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 400 متر مربع
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
320 000 €
122 €/m²
زمین 2610 m² کرت
کرت
کد شی
63746
مربع متر
2610 m²
فاصله تا دریا
1280 m
فروش
320 000 €
198 €/m²
زمین 1613 m² کرت
کرت
کد شی
63954
مربع متر
1613 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
374 000 €
93 €/m²
زمین 4012 m² کرت
کرت
کد شی
51459
مربع متر
4012 m²
فاصله تا دریا
2700 m
فروش
430 000 €
52 €/m²
زمین 8131 m² کرت
کرت
کد شی
56286
مربع متر
8131 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
267 000 €
356 €/m²
زمین 750 m² کرت
کرت
کد شی
50514
مربع متر
750 m²
فاصله تا دریا
450 m
فروش
267 000 €
59 €/m²
زمین 4500 m² کرت
کرت
کد شی
42038
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
2700 m
فروش
320 000 €
235 000 €
56 €/m²
زمین 4184 m² کرت
کرت
کد شی
63235
مربع متر
4184 m²
فاصله تا دریا
280 m
فروش
290 000 €
52 €/m²
زمین 5500 m² کرت
کرت
کد شی
36276
مربع متر
5500 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
374 000 €
93 €/m²
زمین 4000 m² کرت
کرت
کد شی
51460
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
2700 m
فروش
450 000 €
449 €/m²
زمین 1002 m² کرت
کرت
کد شی
62407
مربع متر
1002 m²
فاصله تا دریا
900 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the