427 000 € 320 000 €
780 €/m²
Property 62503 photo 1
Property 62503 photo 2
Property 62503 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 1,2

توضیحات

برای فروش زمین 410 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 492 متر مربع

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 60 €/m²
  • کد شی 60247
  • مربع متر 5826 m²
  • فاصله تا دریا 846 m
فروش
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • کد شی 63428
  • مربع متر 2672 m²
  • فاصله تا دریا 360 m
فروش
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • کد شی 44359
  • مربع متر 35000 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
500 000 € 90 €/m²
  • کد شی 50669
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
500 000 € 25 €/m²
  • کد شی 44016
  • مربع متر 19280 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • کد شی 52039
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 7800 m
فروش
450 000 € 41 €/m²
  • کد شی 38250
  • مربع متر 10800 m²
  • فاصله تا دریا 6200 m
فروش
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • کد شی 31238
  • مربع متر 2700 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m
فروش
520 000 € 19 €/m²
  • کد شی 30769
  • مربع متر 27000 m²
  • فاصله تا دریا 6200 m

اشتراک خبرنامه