فروش - اپارتمان 113 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز کیپسلی
200 000 €
1770 €/m²
Property 53236 photo 1
Property 53236 photo 2
Property 53236 photo 3

Details

  • سال ساخت: 1989
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 113 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
180 000 € 3272 €/m²
  • کد شی 58219
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 2534 €/m²
  • کد شی 59325
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 2337 €/m²
  • کد شی 60136
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
175 000 € 3365 €/m²
  • کد شی 60289
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 2434 €/m²
  • کد شی 60318
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 60644
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
174 000 € 2676 €/m²
  • کد شی 65111
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 4390 €/m²
  • کد شی 65309
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 4512 €/m²
  • کد شی 65311
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه