550 000 €
1447 €/m²
Property 5364 photo 1
Property 5364 photo 2
Property 5364 photo 3

Details

  • فاصله از دریا: 13000 m
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 380 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

ساختمانی در منطقه آتن سپولیا با 4 آپارتمان برای فروش در نظر گرفته شده است، با فضایی که می تواند به عنوان مغازه و زیرزمین با مساحت 380 متر مربع مورد استفاده قرار گیرد.

در طبقات اول، دوم و سوم آپارتمان هایی به مساحت 59 متر مربع وجود دارد. در طبقات چهارم و پنجم یک تاون هاوس (59 متر مربع طبقه اول، 35 متر مربع طبقه دوم) وجود دارد. در طبقه نیمه زیرزمین فضایی وجود دارد که می توان از آن به عنوان مغازه یا دفتر استفاده کرد.

هر آپارتمان از دو اتاق خواب، اتاق نشیمن، یک آشپزخانه و حمام تشکیل شده است. 

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
682 000 € 1046 €/m²
  • کد شی 60923
  • مربع متر 652 m²
  • فاصله تا دریا 1360 m
فروش
450 000 € 724 €/m²
  • کد شی 26164
  • مربع متر 621 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
550 000 € 1603 €/m²
  • کد شی 52819
  • مربع متر 343 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
800 000 € 1156 €/m²
  • کد شی 33981
  • مربع متر 692 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
650 000 € 1166 €/m²
  • کد شی 37660
  • مربع متر 557 m²
  • فاصله تا دریا 8300 m
فروش
580 000 € 2027 €/m²
  • کد شی 37778
  • مربع متر 286 m²
  • فاصله تا دریا 5200 m
فروش
680 000 € 1307 €/m²
  • کد شی 23146
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
650 000 € 1547 €/m²
  • کد شی 30898
  • مربع متر 420 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m

اشتراک خبرنامه