2 700 000 €
1088 €/m²
Property 54632 photo 1
Property 54632 photo 2
Property 54632 photo 3
Property 54632 photo 4
Property 54632 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 2,4
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 2480 متر مربع در تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
2 500 000 €
  • کد شی 2589
  • مربع متر 0 m²
فروش
2 200 000 € 443 €/m²
  • کد شی 37918
  • مربع متر 4960 m²
  • فاصله تا دریا 4900 m
فروش
2 900 000 € 966 €/m²
  • کد شی 43803
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
2 500 000 € 634 €/m²
  • کد شی 46275
  • مربع متر 3940 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
2 700 000 € 1088 €/m²
  • کد شی 54632
  • مربع متر 2480 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 59326
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m

اشتراک خبرنامه