110 000 €
1392 €/m²
Property 56011 photo 1
Property 56011 photo 2
Property 56011 photo 3
Property 56011 photo 4
Property 56011 photo 5
Property 56011 photo 6
Property 56011 photo 7
Property 56011 photo 8
Property 56011 photo 9
Property 56011 photo 10
Property 56011 photo 11
Property 56011 photo 12
Property 56011 photo 13
Property 56011 photo 14
Property 56011 photo 15
Property 56011 photo 16
Property 56011 photo 17
Property 56011 photo 18
Property 56011 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1940
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 79 متر مربع در کورفو. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل آشپزخانه , دوش. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن. دوبلکس دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
150 000 € 1764 €/m²
  • کد شی 42146
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
90 000 € 900 €/m²
  • کد شی 46094
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 47411
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
110 000 € 1037 €/m²
  • کد شی 50746
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 6
فروش
110 000 € 1392 €/m²
  • کد شی 56011
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 928 €/m²
  • کد شی 61457
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
115 000 € 1369 €/m²
  • کد شی 64249
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
120 000 € 1188 €/m²
  • کد شی 64964
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
95 000 € 1117 €/m²
  • کد شی 65074
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه