فروش - اپارتمان 83 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
336 000 €
4048 €/m²
Property 56251 photo 1
Property 56251 photo 2
Property 56251 photo 3
Property 56251 photo 4
Property 56251 photo 5
Property 56251 photo 6

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2800 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Satellite TV
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
293 000 € 6369 €/m²
  • کد شی 62956
  • مربع متر 46 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
307 600 € 6990 €/m²
  • کد شی 63014
  • مربع متر 44 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
290 000 € 3918 €/m²
  • کد شی 63032
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3368 €/m²
  • کد شی 63153
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 4
فروش
295 000 € 3390 €/m²
  • کد شی 63307
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 4833 €/m²
  • کد شی 63487
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 3069 €/m²
  • کد شی 63567
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
295 000 € 4214 €/m²
  • کد شی 63667
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 2818 €/m²
  • کد شی 63668
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 4841 €/m²
  • کد شی 63704
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه