فروش - اپارتمان 79 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
351 000 €
4443 €/m²
Property 56254 photo 1
Property 56254 photo 2
Property 56254 photo 3
Property 56254 photo 4
Property 56254 photo 5
Property 56254 photo 6

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2800 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 79 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
452 000 € 5445 €/m²
  • کد شی 65224
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
495 000 € 5963 €/m²
  • کد شی 65225
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4216 €/m²
  • کد شی 65229
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 4010 €/m²
  • کد شی 65230
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3265 €/m²
  • کد شی 65250
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65252
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
510 000 € 3187 €/m²
  • کد شی 65254
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 65297
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
295 000 € 4402 €/m²
  • کد شی 65303
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 4477 €/m²
  • کد شی 65304
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه