فروش - اپارتمان 90 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب پریستری
320 000 €
3556 €/m²
Property 60397 photo 1
Property 60397 photo 2
Property 60397 photo 3
Property 60397 photo 4
Property 60397 photo 5
Property 60397 photo 6
Property 60397 photo 7
Property 60397 photo 8
Property 60397 photo 9
Property 60397 photo 10
Property 60397 photo 11
Property 60397 photo 12
Property 60397 photo 13

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 8300 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
265 000 € 3397 €/m²
  • کد شی 57401
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 57469
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 2476 €/m²
  • کد شی 57470
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 57563
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 57670
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2783 €/m²
  • کد شی 57681
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3529 €/m²
  • کد شی 57748
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4866 €/m²
  • کد شی 57974
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
344 000 € 5134 €/m²
  • کد شی 57977
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه