950 000 €
3006 €/m²
Property 56358 photo 1
Property 56358 photo 2
Property 56358 photo 3
Property 56358 photo 4
Property 56358 photo 5
Property 56358 photo 6
Property 56358 photo 7
Property 56358 photo 8
Property 56358 photo 9
Property 56358 photo 10
Property 56358 photo 11
Property 56358 photo 12
Property 56358 photo 13
Property 56358 photo 14
Property 56358 photo 15
Property 56358 photo 16
Property 56358 photo 17
Property 56358 photo 18
Property 56358 photo 19
Property 56358 photo 20
Property 56358 photo 21
Property 56358 photo 22
Property 56358 photo 23
Property 56358 photo 24
Property 56358 photo 25
Property 56358 photo 26
Property 56358 photo 27
Property 56358 photo 28
Property 56358 photo 29
Property 56358 photo 30

Details

  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 316 متر مربع در آتن. ساختمان در 4 طبقه طبقه نیمه زیر زمین يتكون من 4 مخزن. طبقه همکف يتكون من غرفة الجلوس, حمام واحد. طبقه 1 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد, توالت, غرفة تخزين. طبقه 2 يتكون من غرفة نوم واحدة, حمام واحد. ساختمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • کد شی 11618
  • مربع متر 337 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
1 070 000 € 2341 €/m²
  • کد شی 14855
  • مربع متر 457 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 42668
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • کد شی 9323
  • مربع متر 460 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • کد شی 59531
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
850 000 € 1700 €/m²
  • کد شی 61606
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • کد شی 62391
  • مربع متر 645 m²
  • فاصله تا دریا 8498 m
فروش
1 380 000 € 2029 €/m²
  • کد شی 44026
  • مربع متر 680 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m

اشتراک خبرنامه