950 000 €
1583 €/m²
Property 12070 photo 1
Property 12070 photo 2
Property 12070 photo 3
Property 12070 photo 4
Property 12070 photo 5
Property 12070 photo 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1910
  • سال نوسازی: 2015
  • تعداد اتاق ها: 8
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 9900 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 600 متر مربع در آتن. ساختمان در 3 طبقه طبقه همکف يتكون من 2 غرف نوم, غرفة المعيشة مع مطبخ, آغرفة مطبخ واحد , توالت. طبقه 1 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة المعيشة مع مطبخ, آغرفة مطبخ واحد , توالت. طبقه 2 يتكون من 2 غرف نوم, توالت. ساختمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
985 000 € 1970 €/m²
  • کد شی 58168
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 10
فروش
850 000 € 1049 €/m²
  • کد شی 44408
  • مربع متر 810 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
1 200 000 € 2608 €/m²
  • کد شی 42118
  • مربع متر 460 m²
  • فاصله تا دریا 15400 m
فروش
1 400 000 € 1037 €/m²
  • کد شی 3326
  • مربع متر 1350 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • کد شی 59531
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
920 000 € 1869 €/m²
  • کد شی 49129
  • مربع متر 492 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
1 400 000 € 4666 €/m²
  • کد شی 23142
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m

اشتراک خبرنامه