فروش - اپارتمان 128 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب پتروپولی
258 000 €
2016 €/m²
Property 56381 photo 1
Property 56381 photo 2
Property 56381 photo 3
Property 56381 photo 4
Property 56381 photo 5
Property 56381 photo 6
Property 56381 photo 7
Property 56381 photo 8
Property 56381 photo 9
Property 56381 photo 10
Property 56381 photo 11
Property 56381 photo 12
Property 56381 photo 13

Details

  • سال ساخت: 1992
  • سال نوسازی: 2005
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 128 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 3529 €/m²
  • کد شی 57748
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
208 000 € 2418 €/m²
  • کد شی 57841
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 2
فروش
215 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57843
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 2
فروش
365 000 € 4866 €/m²
  • کد شی 57974
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
344 000 € 5134 €/m²
  • کد شی 57977
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
339 000 € 4985 €/m²
  • کد شی 57978
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 5520 €/m²
  • کد شی 58012
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 58058
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 58061
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه