210 000 € 170 000 €
310 €/m²
Property 56395 photo 1
Property 56395 photo 2
Property 56395 photo 3
Property 56395 photo 4
Property 56395 photo 5
Property 56395 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 1
  • فاصله از دریا: 600 m

توضیحات

برای فروش زمین 547 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 547 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
200 000 € 83 €/m²
  • کد شی 23751
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 9800 m
فروش
180 000 € 27 €/m²
  • کد شی 29528
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
235 000 € 12 €/m²
  • کد شی 30893
  • مربع متر 18500 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
280 000 € 43 €/m²
  • کد شی 31686
  • مربع متر 6400 m²
  • فاصله تا دریا 12500 m
فروش
200 000 € 23 €/m²
  • کد شی 32922
  • مربع متر 8625 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
230 000 € 442 €/m²
  • کد شی 34631
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
200 000 € 338 €/m²
  • کد شی 35258
  • مربع متر 591 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
270 000 € 163 €/m²
  • کد شی 37724
  • مربع متر 1650 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 18 €/m²
  • کد شی 39628
  • مربع متر 13500 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
175 000 € 100 €/m²
  • کد شی 39855
  • مربع متر 1750 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m

اشتراک خبرنامه