بنا به درخواست
Property 56708 photo 1
Property 56708 photo 2
Property 56708 photo 3
Property 56708 photo 4
Property 56708 photo 5
Property 56708 photo 6
Property 56708 photo 7
Property 56708 photo 8
Property 56708 photo 9
Property 56708 photo 10
Property 56708 photo 11
Property 56708 photo 12
Property 56708 photo 13
Property 56708 photo 14

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 2
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 120 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
440 000 € 2233 €/m²
  • کد شی 45862
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 12
فروش
499 000 € 2169 €/m²
  • کد شی 46186
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
240 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 46653
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
720 000 € 3050 €/m²
  • کد شی 46880
  • مربع متر 236 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
300 000 € 2272 €/m²
  • کد شی 47131
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
70 000 € 333 €/m²
  • کد شی 47136
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
1 650 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 47199
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 2400 m
فروش
375 000 € 2083 €/m²
  • کد شی 47382
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
520 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 49438
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 49465
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه