70 000 €
333 €/m²
Property 47136 photo 1
Property 47136 photo 2
Property 47136 photo 3

Details

  • وضعیت: Old building
  • فاصله از دریا: 3900 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 47 km
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

خدمات

  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 210 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
96 000 € 872 €/m²
  • کد شی 14555
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
60 000 € 600 €/m²
  • کد شی 24276
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
70 000 € 291 €/m²
  • کد شی 24280
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
65 000 € 866 €/m²
  • کد شی 26765
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • کد شی 29141
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 3
فروش
100 000 € 675 €/m²
  • کد شی 30017
  • مربع متر 148 m²
  • Rooms 5
فروش
65 000 € 650 €/m²
  • کد شی 31189
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
98 000 € 455 €/m²
  • کد شی 31847
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 4
فروش
60 000 € 666 €/m²
  • کد شی 35068
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
85 000 € 708 €/m²
  • کد شی 38756
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m

اشتراک خبرنامه