300 000 €
1579 €/m²
Property 49465 photo 1
Property 49465 photo 2
Property 49465 photo 3
Property 49465 photo 4
Property 49465 photo 5
Property 49465 photo 6
Property 49465 photo 7
Property 49465 photo 8
Property 49465 photo 9
Property 49465 photo 10
Property 49465 photo 11

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2008
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Access

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 190 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 49465
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
300 000 € 5172 €/m²
  • کد شی 49627
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • کد شی 49701
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 5
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 50485
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 2056 €/m²
  • کد شی 52977
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 1425 €/m²
  • کد شی 54424
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 56043
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 5
فروش
420 000 € 2100 €/m²
  • کد شی 60177
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 60621
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 3
فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 60780
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه