270 000 € 255 000 €
3072 €/m²
Property 56762 photo 1
Property 56762 photo 2
Property 56762 photo 3
Property 56762 photo 4
Property 56762 photo 5
Property 56762 photo 6
Property 56762 photo 7
Property 56762 photo 8
Property 56762 photo 9
Property 56762 photo 10
Property 56762 photo 11
Property 56762 photo 12
Property 56762 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2006
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 39 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین سایبان, باربیکیو سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65252
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
225 000 € 2812 €/m²
  • کد شی 65274
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 65297
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4179 €/m²
  • کد شی 65299
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
295 000 € 4402 €/m²
  • کد شی 65303
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 4477 €/m²
  • کد شی 65304
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65306
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 5744 €/m²
  • کد شی 65317
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7941 €/m²
  • کد شی 65319
  • مربع متر 34 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 5400 €/m²
  • کد شی 65320
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه