فروش - زمین 602 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمایکوس
850 000 €
1411 €/m²
Property 56773 photo 1
Property 56773 photo 2
Property 56773 photo 3
Property 56773 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,68
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

توضیحات

برای فروش زمین 602 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 409 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 100 €/m²
  • کد شی 21982
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 22203
  • مربع متر 2474 m²
  • فاصله تا دریا 177 m
فروش
1 200 000 € 75 €/m²
  • کد شی 31700
  • مربع متر 16000 m²
  • فاصله تا دریا 3400 m
فروش
850 000 € 31 €/m²
  • کد شی 37392
  • مربع متر 27000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
1 000 000 € 210 000 € 11 €/m²
  • کد شی 42406
  • مربع متر 18250 m²
  • فاصله تا دریا 30000 m
فروش
1 000 000 € 295 €/m²
  • کد شی 46699
  • مربع متر 3380 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
850 000 € 170 €/m²
  • کد شی 49326
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
1 000 000 € 1088 €/m²
  • کد شی 51614
  • مربع متر 919 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
1 050 000 € 477 €/m²
  • کد شی 52922
  • مربع متر 2200 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
850 000 € 1411 €/m²
  • کد شی 56773
  • مربع متر 602 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه