450 000 €
4455 €/m²
Property 56942 photo 1
Property 56942 photo 2
Property 56942 photo 3
Property 56942 photo 4
Property 56942 photo 5
Property 56942 photo 6

Details

  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 8800 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 101 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
425 000 € 3427 €/m²
  • کد شی 57500
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65140
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 34583
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3140 €/m²
  • کد شی 64607
  • مربع متر 121 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
625 000 € 5208 €/m²
  • کد شی 57981
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 2390 €/m²
  • کد شی 23310
  • مربع متر 251 m²
  • Rooms 6
فروش
565 000 € 4870 €/m²
  • کد شی 63154
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 3904 €/m²
  • کد شی 57205
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
535 000 € 4083 €/m²
  • کد شی 60110
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه