625 000 €
5208 €/m²
Property 57981 photo 1
Property 57981 photo 2
Property 57981 photo 3
Property 57981 photo 4
Property 57981 photo 5
Property 57981 photo 6
Property 57981 photo 7
Property 57981 photo 8
Property 57981 photo 9
Property 57981 photo 10
Property 57981 photo 11
Property 57981 photo 12
Property 57981 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 120 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
530 000 € 2789 €/m²
  • کد شی 56279
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 2653 €/m²
  • کد شی 25420
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 7
فروش
600 000 € 2390 €/m²
  • کد شی 23310
  • مربع متر 251 m²
  • Rooms 6
فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
710 000 € 5634 €/m²
  • کد شی 58916
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4
فروش
660 000 € 4782 €/m²
  • کد شی 62730
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65140
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
734 000 € 5518 €/m²
  • کد شی 57987
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
680 000 € 4963 €/m²
  • کد شی 58917
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه