535 000 €
4084 €/m²
Property 60110 photo 1
Property 60110 photo 2
Property 60110 photo 3
Property 60110 photo 4
Property 60110 photo 5
Property 60110 photo 6
Property 60110 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 270 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 131 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 6 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. طبقه 7 شامل 2 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح منطقه {همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
716 000 € 5383 €/m²
  • کد شی 57980
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
610 000 € 4621 €/m²
  • کد شی 63730
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 3220 m
فروش
590 000 € 5514 €/m²
  • کد شی 65060
  • مربع متر 107 m²
  • Rooms 3
فروش
530 000 € 2789 €/m²
  • کد شی 56279
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 65141
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 2777 €/m²
  • کد شی 29965
  • مربع متر 234 m²
  • Rooms 5
فروش
800 000 € 4907 €/m²
  • کد شی 65894
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 6
فروش
450 000 € 4455 €/m²
  • کد شی 56942
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
710 000 € 5634 €/m²
  • کد شی 58916
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 2109 €/m²
  • کد شی 11444
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه