75 000 € 65 000 €
164 €/m²
Property 57222 photo 1
Property 57222 photo 2
Property 57222 photo 3
Property 57222 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش زمین 395 متر مربع در حومه تسالونیکی. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 237 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
80 000 € 9 €/m²
  • کد شی 51738
  • مربع متر 8730 m²
  • فاصله تا دریا 28000 m
فروش
110 000 € 26 €/m²
  • کد شی 52283
  • مربع متر 4083 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
98 000 € 115 €/m²
  • کد شی 53092
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
78 000 € 2 €/m²
  • کد شی 54347
  • مربع متر 30000 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
110 000 € 96 €/m²
  • کد شی 54680
  • مربع متر 1145 m²
  • فاصله تا دریا 19000 m
فروش
85 000 € 103 €/m²
  • کد شی 56394
  • مربع متر 825 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
68 000 € 12 €/m²
  • کد شی 56500
  • مربع متر 5300 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
85 000 € 6 €/m²
  • کد شی 56899
  • مربع متر 12625 m²
  • فاصله تا دریا 35000 m
Recommended فروش
75 000 € 65 000 € 164 €/m²
  • کد شی 57222
  • مربع متر 395 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
100 000 € 16 €/m²
  • کد شی 57424
  • مربع متر 6000 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m

اشتراک خبرنامه