فروش - زمین 242 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمایکوس
150 000 €
619 €/m²
Property 57262 photo 1
Property 57262 photo 2
Property 57262 photo 3
Property 57262 photo 4
Property 57262 photo 5
Property 57262 photo 6
Property 57262 photo 7
Property 57262 photo 8
Property 57262 photo 9

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 242 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب. امکان ساخت وجود دارد 145 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
200 000 € 338 €/m²
  • کد شی 35258
  • مربع متر 591 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
130 000 € 287 €/m²
  • کد شی 39854
  • مربع متر 452 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
175 000 € 100 €/m²
  • کد شی 39855
  • مربع متر 1750 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
175 000 € 98 €/m²
  • کد شی 39856
  • مربع متر 1770 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
175 000 € 42 €/m²
  • کد شی 40033
  • مربع متر 4100 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
200 000 € 28 €/m²
  • کد شی 40171
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
220 000 € 5 €/m²
  • کد شی 40246
  • مربع متر 37000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
190 000 € 44 €/m²
  • کد شی 46871
  • مربع متر 4250 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
150 000 € 31 €/m²
  • کد شی 49429
  • مربع متر 4800 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
135 000 € 31 €/m²
  • کد شی 49543
  • مربع متر 4312 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m

اشتراک خبرنامه