265 000 €
3397 €/m²
Property 57401 photo 1
Property 57401 photo 2
Property 57401 photo 3
Property 57401 photo 4
Property 57401 photo 5
Property 57401 photo 6
Property 57401 photo 7
Property 57401 photo 8
Property 57401 photo 9
Property 57401 photo 10
Property 57401 photo 11
Property 57401 photo 12
Property 57401 photo 13
Property 57401 photo 14
Property 57401 photo 15
Property 57401 photo 16

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8600 m
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 78 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 8333 €/m²
  • کد شی 62961
  • مربع متر 30 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 7812 €/m²
  • کد شی 62967
  • مربع متر 32 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 8064 €/m²
  • کد شی 63006
  • مربع متر 31 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
260 500 € 6353 €/m²
  • کد شی 63008
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 63009
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
251 500 € 6986 €/m²
  • کد شی 63013
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 13157 €/m²
  • کد شی 63015
  • مربع متر 19 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
260 000 € 4814 €/m²
  • کد شی 63053
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 63507
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 63508
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه