فروش - اپارتمان 55 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
155 000 € 132 000 €
2400 €/m²
Property 57503 photo 1
Property 57503 photo 2
Property 57503 photo 3
Property 57503 photo 4
Property 57503 photo 5
Property 57503 photo 6
Property 57503 photo 7
Property 57503 photo 8
Property 57503 photo 9
Property 57503 photo 10
Property 57503 photo 11
Property 57503 photo 12
Property 57503 photo 13
Property 57503 photo 14
Property 57503 photo 15
Property 57503 photo 16

Details

  • سال ساخت: 1976
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 55 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین کولر, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
225 000 € 3082 €/m²
  • کد شی 52255
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
168 000 € 2507 €/m²
  • کد شی 52296
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 1016 €/m²
  • کد شی 52331
  • مربع متر 187 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
200 000 € 1769 €/m²
  • کد شی 53236
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 3
فروش
161 000 € 1490 €/m²
  • کد شی 53260
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 4
فروش
180 000 € 1914 €/m²
  • کد شی 54756
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
184 000 € 1672 €/m²
  • کد شی 54850
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 1935 €/m²
  • کد شی 55945
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
147 000 € 3127 €/m²
  • کد شی 56290
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه