فروش - اپارتمان 48 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
265 000 €
5521 €/m²
Property 58012 photo 1
Property 58012 photo 2
Property 58012 photo 3
Property 58012 photo 4
Property 58012 photo 5
Property 58012 photo 6
Property 58012 photo 7
Property 58012 photo 8
Property 58012 photo 9
Property 58012 photo 10
Property 58012 photo 11
Property 58012 photo 12
Property 58012 photo 13
Property 58012 photo 14
Property 58012 photo 15
Property 58012 photo 16
Property 58012 photo 17
  • کد شی 58012
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 48 m²
  • منطقه آتن
  • Location (Voula) | آتن - جنوب (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 1971
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 280 m
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 48 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 2717 €/m²
  • کد شی 44198
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 45841
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 4310 €/m²
  • کد شی 45898
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
350 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 45899
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4404 €/m²
  • کد شی 45904
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3620 €/m²
  • کد شی 46693
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 47421
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 2567 €/m²
  • کد شی 48546
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 3
فروش
317 000 € 3302 €/m²
  • کد شی 48749
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2212 €/m²
  • کد شی 48775
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه