فروش - اپارتمان 90 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پاگکراتی
300 000 €
3333 €/m²
Property 58058 photo 1
Property 58058 photo 2
Property 58058 photo 3
Property 58058 photo 4
Property 58058 photo 5
Property 58058 photo 6
Property 58058 photo 7
Property 58058 photo 8
Property 58058 photo 9
Property 58058 photo 10
Property 58058 photo 11
Property 58058 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2010
  • سال نوسازی: 2021
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5500 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
285 000 € 4014 €/m²
  • کد شی 65118
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
426 000 € 3276 €/m²
  • کد شی 65119
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 3411 €/m²
  • کد شی 65145
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 65210
  • مربع متر 26 m²
  • Rooms 2
فروش
263 000 € 5977 €/m²
  • کد شی 65216
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
410 000 € 4939 €/m²
  • کد شی 65222
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
431 000 € 5192 €/m²
  • کد شی 65223
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4216 €/m²
  • کد شی 65229
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 4010 €/m²
  • کد شی 65230
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65239
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه