فروش - اپارتمان 55 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پاگکراتی
180 000 €
3273 €/m²
Property 58219 photo 1
Property 58219 photo 2
Property 58219 photo 3
Property 58219 photo 4
Property 58219 photo 5
Property 58219 photo 6
Property 58219 photo 7
Property 58219 photo 8
Property 58219 photo 9

Details

  • طبقه: طبقه 1
  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5500 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 55 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
180 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 37128
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
160 000 € 1720 €/m²
  • کد شی 37430
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 37784
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
269 000 € 3202 €/m²
  • کد شی 38054
  • مربع متر 84 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
150 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 41135
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 1976 €/m²
  • کد شی 41779
  • مربع متر 129 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 2888 €/m²
  • کد شی 42073
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 2584 €/m²
  • کد شی 42461
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
225 600 € 5936 €/m²
  • کد شی 42851
  • مربع متر 38 m²
  • Rooms 1

اشتراک خبرنامه