500 000 €
540 €/m²
Property 58261 photo 1
Property 58261 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

توضیحات

برای فروش زمین 925 متر مربع در تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 555 متر مربع

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
640 000 € 320 €/m²
  • کد شی 21016
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
450 000 € 76 €/m²
  • کد شی 26036
  • مربع متر 5908 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
450 000 € 239 €/m²
  • کد شی 35051
  • مربع متر 1880 m²
  • فاصله تا دریا 4200 m
فروش
480 000 € 722 €/m²
  • کد شی 36450
  • مربع متر 664 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • کد شی 38591
  • مربع متر 840 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
640 000 € 422 €/m²
  • کد شی 38793
  • مربع متر 1515 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
480 000 € 195 €/m²
  • کد شی 47339
  • مربع متر 2450 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
500 000 € 540 €/m²
  • کد شی 58261
  • مربع متر 925 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
700 000 € 103 €/m²
  • کد شی 62414
  • مربع متر 6760 m²
  • فاصله تا دریا 3250 m
فروش
420 000 € 558 €/m²
  • کد شی 65454
  • مربع متر 752 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه