فروش - اپارتمان 92 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب آلیموس
1 080 000 €
11739 €/m²
Property 58417 photo 1
Property 58417 photo 2

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 92 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 6470 €/m²
  • کد شی 8164
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 3
فروش
960 000 € 7007 €/m²
  • کد شی 50743
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 418 €/m²
  • کد شی 51896
  • مربع متر 2630 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
950 000 € 5757 €/m²
  • کد شی 52988
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 8173 €/m²
  • کد شی 58413
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
1 080 000 € 11739 €/m²
  • کد شی 58417
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
1 050 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 62306
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 000 000 € 7936 €/m²
  • کد شی 64113
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 4673 €/m²
  • کد شی 64685
  • مربع متر 199 m²
  • Rooms 5
فروش
910 000 € 7459 €/m²
  • کد شی 64957
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه