فروش - اپارتمان 137 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب الینیکو
1 295 000 €
9453 €/m²
Property 58377 photo 1
Property 58377 photo 2
Property 58377 photo 3
Property 58377 photo 4

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 420 m
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 137 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 575 000 € 6847 €/m²
  • کد شی 3291
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 7619 €/m²
  • کد شی 8165
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
1 155 000 € 5775 €/m²
  • کد شی 38656
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 3
فروش
1 260 000 € 6300 €/m²
  • کد شی 38662
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 9411 €/m²
  • کد شی 49916
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
1 280 000 € 10078 €/m²
  • کد شی 56256
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
1 200 000 € 13636 €/m²
  • کد شی 57087
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 2
فروش
1 250 000 € 10593 €/m²
  • کد شی 64235
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 9022 €/m²
  • کد شی 65204
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه