497 000 €
4689 €/m²
Property 58947 photo 1
Property 58947 photo 2
Property 58947 photo 3
Property 58947 photo 4
Property 58947 photo 5
Property 58947 photo 6
Property 58947 photo 7
Property 58947 photo 8
Property 58947 photo 9
Property 58947 photo 10
Property 58947 photo 11
Property 58947 photo 12
Property 58947 photo 13
Property 58947 photo 14
Property 58947 photo 15
Property 58947 photo 16
Property 58947 photo 17
Property 58947 photo 18
Property 58947 photo 19
Property 58947 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 106 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
630 000 € 3264 €/m²
  • کد شی 60597
  • مربع متر 193 m²
  • Rooms 6
فروش
680 000 € 7157 €/m²
  • کد شی 62328
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
685 000 € 13173 €/m²
  • کد شی 64129
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
650 000 € 5652 €/m²
  • کد شی 64139
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
735 000 € 6621 €/m²
  • کد شی 64242
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
610 000 € 5596 €/m²
  • کد شی 64675
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 4
فروش
715 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 64856
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
670 000 € 6320 €/m²
  • کد شی 64887
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
705 000 € 5507 €/m²
  • کد شی 65052
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 65133
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه