675 000 €
3750 €/m²
Property 56769 photo 1
Property 56769 photo 2
Property 56769 photo 3
Property 56769 photo 4
Property 56769 photo 5
Property 56769 photo 6
Property 56769 photo 7
Property 56769 photo 8
Property 56769 photo 9
Property 56769 photo 10
Property 56769 photo 11
Property 56769 photo 12
Property 56769 photo 13
Property 56769 photo 14
Property 56769 photo 15
Property 56769 photo 16
Property 56769 photo 17
Property 56769 photo 18
Property 56769 photo 19

Details

  • سال ساخت: 1989
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 14 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 180 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 1975 €/m²
  • کد شی 52316
  • مربع متر 405 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
950 000 € 5757 €/m²
  • کد شی 52988
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4
فروش
665 000 € 7388 €/m²
  • کد شی 53094
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
896 000 € 8784 €/m²
  • کد شی 56037
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 4642 €/m²
  • کد شی 56370
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
675 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 56769
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 6692 €/m²
  • کد شی 58091
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 58341
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 8173 €/m²
  • کد شی 58413
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه