404 000 €
4591 €/m²
Property 58950 photo 1
Property 58950 photo 2
Property 58950 photo 3
Property 58950 photo 4
Property 58950 photo 5
Property 58950 photo 6
Property 58950 photo 7
Property 58950 photo 8
Property 58950 photo 9
Property 58950 photo 10
Property 58950 photo 11
Property 58950 photo 12
Property 58950 photo 13
Property 58950 photo 14
Property 58950 photo 15
Property 58950 photo 16
Property 58950 photo 17
Property 58950 photo 18
Property 58950 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 88 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
410 000 € 4939 €/m²
  • کد شی 65222
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
431 000 € 5192 €/m²
  • کد شی 65223
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
452 000 € 5445 €/m²
  • کد شی 65224
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
495 000 € 5963 €/m²
  • کد شی 65225
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4216 €/m²
  • کد شی 65229
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 4010 €/m²
  • کد شی 65230
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
510 000 € 3187 €/m²
  • کد شی 65254
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 65297
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 4531 €/m²
  • کد شی 65321
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
530 000 € 4491 €/m²
  • کد شی 65334
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه