430 000 €
3981 €/m²
Property 60109 photo 1
Property 60109 photo 2
Property 60109 photo 3
Property 60109 photo 4
Property 60109 photo 5
Property 60109 photo 6

Details

  • طبقه: طبقه 6
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 268 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 108 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح منطقه {همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
365 000 € 4147 €/m²
  • کد شی 12804
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 3083 €/m²
  • کد شی 41734
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4404 €/m²
  • کد شی 45904
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 3119 €/m²
  • کد شی 51219
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 5
فروش
368 000 € 4842 €/m²
  • کد شی 56586
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56589
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56724
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4866 €/m²
  • کد شی 57974
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4679 €/m²
  • کد شی 58955
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
360 000 € 3600 €/m²
  • کد شی 66063
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه