فروش - اپارتمان 83 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پاگکراتی
260 000 €
3133 €/m²
Property 59177 photo 1
Property 59177 photo 2
Property 59177 photo 3
Property 59177 photo 4
Property 59177 photo 5
Property 59177 photo 6
Property 59177 photo 7
Property 59177 photo 8
Property 59177 photo 9
Property 59177 photo 10
Property 59177 photo 11
Property 59177 photo 12
Property 59177 photo 13
Property 59177 photo 14
Property 59177 photo 15
Property 59177 photo 16

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 1978
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
310 000 € 3734 €/m²
  • کد شی 56970
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 3397 €/m²
  • کد شی 57401
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
225 000 € 1906 €/m²
  • کد شی 57458
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 57469
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 2476 €/m²
  • کد شی 57470
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57476
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2577 €/m²
  • کد شی 57508
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 57563
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2783 €/m²
  • کد شی 57681
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه