فروش - زمین 583 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه میکرا
175 000 €
300 €/m²
Property 59370 photo 1
Property 59370 photo 2
Property 59370 photo 3
Property 59370 photo 4
Property 59370 photo 5
Property 59370 photo 6
Property 59370 photo 7

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 583 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 350 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
230 000 € 333 €/m²
  • کد شی 13993
  • مربع متر 690 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
230 000 € 382 €/m²
  • کد شی 19475
  • مربع متر 601 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
235 000 € 12 €/m²
  • کد شی 30893
  • مربع متر 18500 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
230 000 € 442 €/m²
  • کد شی 34631
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
250 000 € 18 €/m²
  • کد شی 39628
  • مربع متر 13500 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
200 000 € 28 €/m²
  • کد شی 40171
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
220 000 € 5 €/m²
  • کد شی 40246
  • مربع متر 37000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
250 000 € 210 000 € 70 €/m²
  • کد شی 43130
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
250 000 € 25 €/m²
  • کد شی 49428
  • مربع متر 9931 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
250 000 € 43 €/m²
  • کد شی 50224
  • مربع متر 5700 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m

اشتراک خبرنامه