درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1750 m² در حومه تسالونیکی
یونان
تسالونیکی
تسالونیکی - حومه
میکرا
175 000 €
100 €/m²
کد شی
39855
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1750 m²
منطقه
حومه تسالونیکی
Location
(میکرا) | تسالونیکی - حومه (تسالونیکی)
Details
فاصله از دریا:
5500 m
فاصله از فرودگاه:
5 km
توضیحات
برای فروش زمین 1750 متر مربع در حومه تسالونیکی. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
حومه تسالونیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
175 000 €
42 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
40033
مربع متر
4100 m²
فاصله تا دریا
13000 m
فروش
200 000 €
28 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
40171
مربع متر
7000 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
220 000 €
5 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
40246
مربع متر
37000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
250 000 €
210 000 €
70 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
43130
مربع متر
3000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
190 000 €
44 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
46871
مربع متر
4250 m²
فاصله تا دریا
1600 m
فروش
250 000 €
25 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
49428
مربع متر
9931 m²
فاصله تا دریا
20000 m
فروش
150 000 €
31 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
49429
مربع متر
4800 m²
فاصله تا دریا
1300 m
فروش
250 000 €
43 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
50224
مربع متر
5700 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
200 000 €
34 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
50305
مربع متر
5800 m²
فاصله تا دریا
3800 m
فروش
170 000 €
15 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
52991
مربع متر
11000 m²
فاصله تا دریا
150 m
Vasileios Grabas
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1